Branża farmaceutyczna na start! W niedzielę 5 września podczas XII Memoriału Stanisława Królaka 2021 na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie odbędzie się PHARMA CUP – Wyścig MTB Przyjaciół Farmacji, organizowany przez Poland Bike i Medicare-Galenica Sp. z o.o.

Szczegóły PHARMA CUP w zakładce – polandbike.pl/event-pro/pharma-cup

W tym wyścigu na rowerach górskich mogą wystartować farmaceuci, technicy farmacji, osoby pracujące w branży farmaceutycznej, uczniowie szkół o profilach medyczno-farmaceutycznych, studenci kierunków medyczno-farmaceutycznych, osoby pracujące w mediach poświęconych branży farmaceutycznej oraz przyjaciele farmacji.

PHARMA CUP odbędzie się w ramach Wyścigu Głównego MTB o „Pompkę Królaka”na dystansie ok. 32 km. Start o godzinie 13:30. Uczestnicy PHARMA CUP rywalizują jednocześnie w Memoriale Stanisława Królaka 2021. Obowiązują numery startowe Memoriału.

Uczestnicy PHARMA CUP będą sklasyfikowani w kategoriach wiekowych:

Branża Farmaceutyczna

kobiety:
– kategoria KJ (15-18 lat) – rocznik 2003-2006
– kategoria K20 (19-29 lat) – rocznik 1992-2002
– kategoria K30 (30-39 lat) – rocznik 1982-1991
– kategoria K40+ (40 lat i starsze) – rocznik 1981 i starsze

mężczyźni:
– kategoria MJ (15-18 lat) – rocznik 2003-2006
– kategoria M20 (19-29 lat) – rocznik 1992-2002
– kategoria M30 (30-39 lat) – rocznik 1982-1991
– kategoria M40+ (40 lat i starsi) – rocznik 1981 i starsi

Przyjaciele Farmacji – kobiety: kategoria Open, mężczyźni: kategoria Open

Jak się zgłosić? Rejestracja na PHARMA CUP odbywa się przez stronę internetową – www.memorialkrolaka.pl – do czwartku 2 września do godz. 23:59 (w zgłoszeniu należy zaznaczyć, że zawodnik bierze udział w tym konkretnym wyścigu). Należy jednocześnie przesłać potwierdzenie swojego zgłoszenia na adres: izabela.sawicka@grupainvestcare.pl. W sobotę i niedzielę (4-5 września) zapisy i opłaty tylko gotówką przyjmowane są wyłącznie w Biurze Zawodów.

Weryfikacja będzie się odbywać w ramach rejestracji elektronicznej oraz w Biurze Zawodów, za pomocą profilu LinkedIn, wiadomości i adresu email, wizytówki, kontaktu z pracodawcą, legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Warunkiem dopuszczenia do udziału w wyścigu jest dostarczenie uzupełnionego na piśmie formularza zgłoszeniowego do Biura Zawodów oraz dokonanie wpłaty wpisowego w wysokości zgodnej z Regulaminem Memoriału Stanisława Królaka 2021, który znajduje się na stronie internetowej www.memorialkrolaka.pl . Wpisowe jest bezzwrotne.

Nie są pobierane dodatkowe opłaty za klasyfikację w PHARMA CUP – Wyścigu MTB Przyjaciół Farmacji 2021. Jedyną opłatą jest opłata za udział w Memoriale Stanisława Królaka 2021.

Organizator nie ubezpiecza uczestników wyścigu. Uczestnicy mają obowiązek posiadania ważnej polisy ubezpieczeniowej OC i NW, obejmującej leczenie ambulatoryjne i pobyt w szpitalu. Organizator nie ponosi winy za wypadki losowe zaistniałe w czasie dojazdu na wyścig i powrotu z wyścigu. Każdy uczestnik bierze udział w wyścigu na własną odpowiedzialność.

Dekoracja PHARMA CUP – Wyścigu MTB Przyjaciół Farmacji zostanie przeprowadzona o godz. 15:45. Dekorowane będą pierwsze trzy osoby w kategorii Open (Przyjaciele Farmacji) i pierwsze trzy osoby w kategoriach wiekowych (Branża Farmaceutyczna).

Zapraszamy na PHARMA CUP – Wyścig MTB Przyjaciół Farmacji podczas Memoriału Stanisława Królaka na warszawskim Służewcu w niedzielę 5 września!